Вести

Први контролни меч на Копаонику

Hotel "Junior"

На припремној утакмици одиграној против ОФК Бачке, одмах по доласку на припреме за ново првенство, Раднички  је савладан резултатом 3:2.

У првом полувремену стрелац гола за Раднички био је Никола Станковић погодивши мрежу супарничког тима из пенала, чиме је довео Раднички у вођство од 1:0.  Убзо након тога долази до изједначења резултата док у другом полувремену Бачка достиже вођство од два гола разлике.

На средини другог полувремена Лазар Ранђеловић постиже погодак за Раднички и смањује разлику у головима на 3:2. Тиме је постављен и коначан резултат јер до краја утакмице, и поред добрих шанси које су имали фудбалери Радничког, не долази до изједначења резултата.

Упркос резултату Стручни штаб Радничког је задовољан игром коју су показали играчи уз оцену да је исцрпљеност од пута учинила своје и онемогућила да нишки тим пружи квалитетнију партију првог дана припрема на Копаонику.