Vesti

Prvi kontrolni meč na Kopaoniku

Hotel "Junior"

Na pripremnoj utakmici odigranoj protiv OFK Bačke, odmah po dolasku na pripreme za novo prvenstvo, Radnički  je savladan rezultatom 3:2.

U prvom poluvremenu strelac gola za Radnički bio je Nikola Stanković pogodivši mrežu suparničkog tima iz penala, čime je doveo Radnički u vođstvo od 1:0.  Ubzo nakon toga dolazi do izjednačenja rezultata dok u drugom poluvremenu Bačka dostiže vođstvo od dva gola razlike.

Na sredini drugog poluvremena Lazar Ranđelović postiže pogodak za Radnički i smanjuje razliku u golovima na 3:2. Time je postavljen i konačan rezultat jer do kraja utakmice, i pored dobrih šansi koje su imali fudbaleri Radničkog, ne dolazi do izjednačenja rezultata.

Uprkos rezultatu Stručni štab Radničkog je zadovoljan igrom koju su pokazali igrači uz ocenu da je iscrpljenost od puta učinila svoje i onemogućila da niški tim pruži kvalitetniju partiju prvog dana priprema na Kopaoniku.