dfltweb1.onamae.com – このドメインはお名前.comで取得されています。

このドメインは、お名前.comで取得されています。

Без бодова у Београду

partizan

На Партизановом стадиону у Београду, вечерас је одиграна утакмица 10. кола Супер лиге, између Партизана и Радничког, која је завршена резултатом 3:1 у корист домаћина и актуелног шампиона.Раднички је до десетог кола стигао са само једним поразом, пет победа и три нерешена резултата.

Први минути игре су у овом мечу текли доста споро, Раднички је успевао да лопту у већем делу првог полувремена држи у свом поседу и Партизан држи далеко од свог гола. У 15. минуту игре први жути картон на утакмици добио је играч Партизана Леандро Тавамба након што је Николу Распоповића приликом интервенције ударио у лице. Партизанови играчи су се будили с времена на време па су озбиљније прилике за гол имали Соломон и Тошић. У 32.минуту игре Партизан доводи свој тим у вођство од 1:0,голом Зорана Тошића. Сјајну шансу у 45 минуту игре на страни Нишлија имао је Милан Павков након корнера, али је резултат остао непоромењен јер је лопта пролетела покрај леве стране гола Партизана. У последњим тренуцима првог полувремена Марко Јанковић постиже и други гол за Партизан, после центаршута Немање Милетића.

Друго полувреме је започето изменом на страни Радничког и уместо Николе Аксентијевића је у игру ушао Саша Стојановић. Жути картон, први за фудбалере Радничког, на овом мечу добија Нома Риота, након кога Зоран Тошић изводи прекид за Партизан али без гол завршнице. У 59. минуту игре Милан Павков смањује резултат на 2:1 и враћа Раднички у игру, након вођства Партизана са два гола разлике у првом полувремену. Огњен Ожеговић који је у игру ушао након измене Теофилуса Соломона, постиже трећи гол за Партизан у 71. минуту игре. Друго полувреме игре су обележиле добре шансе које су фудбалери Радничког имали али их нису искористили.

Стартних једанаест по избору шефа стручног штаба Радничког, Ивана Јевића, били су: Младен Живковић, Марко Мркић, Никола Аксентијевић, Никола Распоповић, Никола Ковачевић, Александар Субић, Александар Јовановић, Милан Павков, Нома Риота и Иван Миладиновић. На клупи су од старта меча седели: Милорад Којић, Андрија Мијаиловић, Саша Стојановић, Милош Петровић, Душан Живковић, Владимир Симуновић и Никола Станковић.