The page you were looking for could not be found.

Check the URL for errors.

НА ПАУЗУ БЕЗ НОВИХ БОДОВА

spartak

Вечерас је одиграна последња утакмица у Супер лиги пред двонедељну паузу. Екипа Радничког је играла против екипе Спартак-Ждрепчева крв на градском стадиону у Суботици. Утакмица је завршена резултатом 4:2 за домаћина.

Иако су Нишлије добро започеле утакмицу голом Милана Павкова из казненог ударца (4′), који је свој голгетерски низ наставио и на овом сусрету, пред крај полувремена дошло је до изједначења резултата голом Ђорђа Ивановића (39′). Убзо након изједначења екипа Спартака свој тим доводи у вођсво голом Александра Радовановића у 41′. У првом полувремену екипа Радичког је играла релативно добро, држећи лопту у свом поседу, али не и довољно добро да задржи вођство.

У другом полувремену, само два минута након почетка, екипа Спартака постиже и трећи гол, чији је стрелац био Аранђел Стојковић (47′). Како је друго полувреме одмицало фудбалери Радничког су били све деконцентрисанији што су дoмаћи искористили и другим голом Александра Рдовановића своју екипу довели у вођство од 4:1 (82′). При самом крају другог полувремена, голгетер Радничког Милан Павков постиже други гол у овој утакмици и смањује вођство Спартака на 4:2 (87′).

По избору шефа стручног штаба Радничког Ивана Јевића, стартну екипу вечерас су чинили: Младен Живковић, Марко Томић, Саша Стојановић, Лазар Арсић, Милош Петровић, Никола Распоповић, Александар Јовановић, Милан Павков, Никола Станковић, Иван Миладиновић и Анид Траванчић. На клупи су се на старту утакмице седели: Немања Крзнарић, Андрија Мијаиловић, Никола Стевановић, Марко Мркић, Никола Аксентијевић, Александар Субић и Нома Риота.

Првих једанаест у екипи Спартак-Ждрепчева крв, по избору Александра Веселиновића били су: Милош Остојић, Нобору Схимура, Бранимир Јочић, Дејан Керкез, Немања Николић, Ђорђе Ивановић, Стефан Хајдин, Миле Савковић, Бојан Чечарић, Аранђел Стојковић и Александар Радовановић.