Вести

ОМЛАДИНЦИМА БОД ПРОТИВ ПАРТИЗАНА, КАДЕТИ ПОРАЖЕНИ

omladinci sa par

Овог викенда своје мечеве одиграли су фудбалери Радничког у Омладинској и Катедској лиги Србије, док су утакмице пионира и петлића одложене због лоших временских услова.Омладинци клуба са Чаира су у склопу 10. кола угостили београдски Партизан, а овај сусрет завршен је резултатом 1:1. Раднички је повео преко Николе Ристића у 13. минуту, а бод Партизану донео је Никола Новић у 56. минуту. Тренер Радничког Дејан Бранковић је Партизану супротставио следећу поставу: Милорад Којић, Михајло Топаловић, Петар Ћирковић, Иван Крстић (од 90. минута Лазар Стефановић), Никола Ристић, Никола Петровић, Петар Ристић, Вук Булатовић, Андреја Стаменковић, Душан Станковић (од 89. минута Бранислав Младеновић), Алекса Живковић (од 70. минута Лазар Младеновић). Нишки Раднички након десет одиграних кола има 13 бодова на свом конту, а у наредном колу очекује га гостовање имењаку из Пирота.

Са Партизаном су у сусрету 10. кола одмерили снаге и катеди Радничког, али су били далеко неуспешнији од својих старијих колега,па су доживели пораз резултатом 5:0. Три гола за госте постигао је Штулић, а по једном су се у листу стрелаца уписали Павловић и Ђорђевић. Тренер Радничког Дејан Ристић на терен је послао следећу поставу: Стефан Илић, Војин Ивковић (од 75. минута Иван Ераковић), Лука Ивановић, Дуле Батијаревић, Виктор Петровић (од 74. минута Никола Јанковић), Никола Стојановић (од 72. минута Иван Денковић), Илија Стојанчић, Марко Ивечић, Урош Јемовић (од 49. минута Душан Велинов),Михајло Николић, Петар Миловановић (од 80. минута Миладин Окичић). Раднички је овим поразом остао на осам освојених бодова, а у наредном колу гостоваће екипи Новог Пазара.