Vesti

OMLADINCIMA BOD PROTIV PARTIZANA, KADETI PORAŽENI

omladinci sa par

Ovog vikenda svoje mečeve odigrali su fudbaleri Radničkog u Omladinskoj i Katedskoj ligi Srbije, dok su utakmice pionira i petlića odložene zbog loših vremenskih uslova.Omladinci kluba sa Čaira su u sklopu 10. kola ugostili beogradski Partizan, a ovaj susret završen je rezultatom 1:1. Radnički je poveo preko Nikole Ristića u 13. minutu, a bod Partizanu doneo je Nikola Nović u 56. minutu. Trener Radničkog Dejan Branković je Partizanu suprotstavio sledeću postavu: Milorad Kojić, Mihajlo Topalović, Petar Ćirković, Ivan Krstić (od 90. minuta Lazar Stefanović), Nikola Ristić, Nikola Petrović, Petar Ristić, Vuk Bulatović, Andreja Stamenković, Dušan Stanković (od 89. minuta Branislav Mladenović), Aleksa Živković (od 70. minuta Lazar Mladenović). Niški Radnički nakon deset odigranih kola ima 13 bodova na svom kontu, a u narednom kolu očekuje ga gostovanje imenjaku iz Pirota.

Sa Partizanom su u susretu 10. kola odmerili snage i katedi Radničkog, ali su bili daleko neuspešniji od svojih starijih kolega,pa su doživeli poraz rezultatom 5:0. Tri gola za goste postigao je Štulić, a po jednom su se u listu strelaca upisali Pavlović i Đorđević. Trener Radničkog Dejan Ristić na teren je poslao sledeću postavu: Stefan Ilić, Vojin Ivković (od 75. minuta Ivan Eraković), Luka Ivanović, Dule Batijarević, Viktor Petrović (od 74. minuta Nikola Janković), Nikola Stojanović (od 72. minuta Ivan Denković), Ilija Stojančić, Marko Ivečić, Uroš Jemović (od 49. minuta Dušan Velinov),Mihajlo Nikolić, Petar Milovanović (od 80. minuta Miladin Okičić). Radnički je ovim porazom ostao na osam osvojenih bodova, a u narednom kolu gostovaće ekipi Novog Pazara.