The page you were looking for could not be found.

Check the URL for errors.

Спектакуларан преокрет Радничког на Бањици

arsic sajt profil

Фудбалери Радничког победили су Рад на Бањици са 3:2 после спектакуларног преокрета, у утакмици 20. кола Суперлиге Србије.

“Грађевинари” су водили 2:0 пред последњих 25 минута утакмице, да би Нишлије сјајном игром у финишу стигле до велика три бода.

После 0:0 у првих 45 минута, друго полувреме домаћин је отворио поготком Лутовца у 48. минуту, а Милошев је дуплирао предност већ у 55. минуту.

Међутим, 11 минута касније Нома смањује на 2:1 одличном реакцијом и ударцем главом са седам метара, да би пет минута пре краја фантастични Лазар Арсић са два поготка у размаку од 120 секунди у потпуности преокренуо резултат. Арсић је први гол постигао жабицом из слободног ударца са 35 метара, а други шутем из прве са пет метара након сјајне акције својих саиграча и повратног паса Милана Павкова.

Раднички је трећом победом у низу стигао до 33 бода и у зависности од резултата Чукаричког биће пети или шести на табели.

Тим Милана Ђуричића у наредном колу у суботу од 13 сати дочекује Чукарички.

РАД – РАДНИЧКИ 2:3 (0:0)

Београд, 4. децембра. Стадион „Краљ Петар Први“ на Бањици. Гледалаца: 300. Судија: Александар Васић (Нови Жедник). Стрелци: 1:0 Лутовац 48.- 2:0 Милошев 55.- 2:1 Нома 66.- 2:2 Арсић 85.- 2:3 Арсић 86. Жути картони: Мијаиловић, Младеновић, Лукић, Петровић, Вицо (Рад), Миладиновић, М. Живковић (Раднички).

РАД: Дејановић, Стојановић (од 76. Маринковић), Младеновић (од 79. Ризнић), Лутовац, Петровић, Танасијевић, Мијаиловић, Вицо, Милошев, Зоњић, Лукић.

РАДНИЧКИ: М. Живковић, Петровић, Станковић, Миладиновић, Симуновић (од 76. Саша Стојановић), Томић (од 88. Мијаиловић), Нома, Арсић, Славиша Стојановић (од 55. Јовановић), Мркић, Павков.