Vesti

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (19)

Spektakularan preokret Radničkog na Banjici

arsic sajt profil

Fudbaleri Radničkog pobedili su Rad na Banjici sa 3:2 posle spektakularnog preokreta, u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

“Građevinari” su vodili 2:0 pred poslednjih 25 minuta utakmice, da bi Nišlije sjajnom igrom u finišu stigle do velika tri boda.

Posle 0:0 u prvih 45 minuta, drugo poluvreme domaćin je otvorio pogotkom Lutovca u 48. minutu, a Milošev je duplirao prednost već u 55. minutu.

Međutim, 11 minuta kasnije Noma smanjuje na 2:1 odličnom reakcijom i udarcem glavom sa sedam metara, da bi pet minuta pre kraja fantastični Lazar Arsić sa dva pogotka u razmaku od 120 sekundi u potpunosti preokrenuo rezultat. Arsić je prvi gol postigao žabicom iz slobodnog udarca sa 35 metara, a drugi šutem iz prve sa pet metara nakon sjajne akcije svojih saigrača i povratnog pasa Milana Pavkova.

Radnički je trećom pobedom u nizu stigao do 33 boda i u zavisnosti od rezultata Čukaričkog biće peti ili šesti na tabeli.

Tim Milana Đuričića u narednom kolu u subotu od 13 sati dočekuje Čukarički.

RAD – RADNIČKI 2:3 (0:0)

Beograd, 4. decembra. Stadion „Kralj Petar Prvi“ na Banjici. Gledalaca: 300. Sudija: Aleksandar Vasić (Novi Žednik). Strelci: 1:0 Lutovac 48.- 2:0 Milošev 55.- 2:1 Noma 66.- 2:2 Arsić 85.- 2:3 Arsić 86. Žuti kartoni: Mijailović, Mladenović, Lukić, Petrović, Vico (Rad), Miladinović, M. Živković (Radnički).

RAD: Dejanović, Stojanović (od 76. Marinković), Mladenović (od 79. Riznić), Lutovac, Petrović, Tanasijević, Mijailović, Vico, Milošev, Zonjić, Lukić.

RADNIČKI: M. Živković, Petrović, Stanković, Miladinović, Simunović (od 76. Saša Stojanović), Tomić (od 88. Mijailović), Noma, Arsić, Slaviša Stojanović (od 55. Jovanović), Mrkić, Pavkov.