Вести

ЧУКАРИЧКИ – РАДНИЧКИ 2:3

banovo brdo 2

Фудбалери Радничког победили су у Београду домаћи Чукарички са 3:2, у утакмици 31. кола Суперлиге Србије, односно првог кола плеј-офа и направили велики корак ка изласку на међународну сцену.

Чукарички је повео у првом минуту надокнаде времена првог полувремена голом Асмира Кајевића, на асистенцију Петра Бојића.

Раднички је изједначио у 51. минуту голом Синише Бабића из једанаестерца. Судија Илија Брдар досудо је пенал у 49. минуту после старта Миладина Стевановића над Марком Мркићем. Фудбалер Чукаричког је тада искључен, пошто је зарадио други жути картон.

У 59. минуту искључен је помоћни тренер домаћих Драган Шарац због приговора, док је фудбалер његове екипе Дарко Пушкарић добио директан црвени картон у 72. минуту после старта над Миланом Павковом.

Раднички је повео у 75. минуту преко Александра Субића, а два минута касније сви фудбалери Чукаричког су сели на траву незадовољни суђењем. Они су минут касније наставили утакмицу.

Победу Радничког потврдио је Душан Мићић голом у 82. минуту, а коначан резултат поставио је Марко Доцић два минута касније.

Раднички је овом победом прескочио Чукарички на трећем месту на табели и сада има 28 бодова, два више од тима са Бановог брда.banovo brdo 1

ЧУКАРИЧКИ – РАДНИЧКИ 2:3 (1:0)

Београд, 14. априла. Судија: Илија Брдар. Стрелци: 1:0 Кајевић 45.- 1:1 Бабић из пенала 51.- 1:2 Субић 75.- 1:3 Мићић 82.- 2:3 Доцић 84.

ЧУКАРИЧКИ: Белић, Стевановић, Пушкарић, Копитовић, Богосавац, Доцић, Дринчић, Кајевић, Зорић (Белаковић), Бојић (Радић), Мудрински.

РАДНИЧКИ: Живковић, Станковић (Субић), Симуновић, Миладиновић, Аксентијевић, Петровић, Мићић, Бабић, Станисављевић (Саша Стојановић), Мркић (Славиша Стојановић), Павков.