The page you were looking for could not be found.

Check the URL for errors.

НАПРЕДАК – РАДНИЧКИ 3:1

krusevac

Фудбалери Радничког поражени су у Крушевцу од екипе Напретка са 3:1, у сусрету последњег 30. кола основног дела Суперлиге Србије.

То значи да ће нишки тим у плеј-оф ући са четврте позиције, а Напредак са седме.

Крушевљани су повели у 16. минуту преко Н’Диајеа, а изједначио је Славиша Стојановић у 34. минуту.

Раднички је у 72. минуту остао са играчем мање на терену, пошто је судија Милорад Мажић показао црвени картон Александру Јовановићу , што је домаћин искористио и у финишу меча стигао до тријумфа захваљујући головима резервисте Рушевића у 81. и 82. минуту.

Нишлије су регуларни део сезоне завршиле на четвртој позицији са 50 освојених бодова, уз 14 победа, осам ремија и осам пораза.

НАПРЕДАК-РАДНИЧКИ 3:1 (1:0)
Крушевац, 5. априла-стадион Младост. Гледалаца: 2.500. Судија: Милорад Мажић. Стрелци: 1:0 Н’Диаје 16.- 1:1 Славиша Стојановић 34.- 2:1 Рушевић 81.- 3:1 Рушевић 82. Жути картони: Н’Диаје, Марковски, Рушевић (Напредак), Мићић (Раднички). Црвени картон: Александар Јовановић (Раднички).

НАПРЕДАК: Костић, Симоновић, Марковски (од 56. Рушевић), Шљивић, Хесе, Вешковац, Вукановић, Зец (од 77. Милисављевић), Боранијашевић, Петровић, Н’Диаје (од 89. Басрак).

РАДНИЧКИ: Живковић, Станковић, Аксентијевић, Булатовић, Петровић (од 21. Миладиновић), Мићић, Јовановић, Станисављевић (од 47. Павков), Бабић (од 56. Саша Стојановић), Славиша Стојановић, Мркић.