dfltweb1.onamae.com – このドメインはお名前.comで取得されています。

このドメインは、お名前.comで取得されています。

РАДНИЧКИ – РАБОТНИЧКИ 3:0

vs rabotnicki

Фудбалери Радничког савладали су на Чаиру Работнички из Скопља са 3:0, у међународној пријатељској утакмици.

Нишлије су у свом елементима фудбала надиграле тренутног лидера македонске најјаче лиге и потпуно заслужено убедљиво тријумфовале.

Шеф стручног штаба Радничког Ненад Лалалатовић пружио је шансу свим играчима из протокола, а само су Тарас Бондаренко и Никола Аксентијевић, који је на овом мечу наступао на позицији левог бека, одиграли свих 90 минута.

Раднички је од самог старта загосподарио тереном и повео већ у трећем минуту. Александар Тодоровски и Нермин Хаскић су одлично комбиновали по десној страни, интернационалац из Босне и Херцеговине је упутио иделан центаршут у петерац, где је на лопту натрчао реконвалесцент Синиша Бабић и главом је закуцао у мрежу, за 1:0.

Нишки тим је до краја првог полувремена потпуно доминирао, гости нису успевали да изађу са своје половине, шансе испред гола Македонаца ређале су се као на траци, али је резултат остао непромењен. У овом периоду игре бриљирао је голман Работничког Данијел Божиновски, који је одбранио зицере Хаскићу, Мијаиловићу и Грбићу.

У другом полувремену су заиграли резервисти, а диригентску палицу у игри домаћих преузео је искусни Саша Стојановић, који је у 52. минуту постигао други погодак на овој утакмици. Марко Мркић је на десној страни терена упослио Александра Јовановића, овај је заврнуо лопту шеснаестерац за Стојановића, који је прецизним ударцем са десетак метара савладао Божиновског, за 2:0.

Изабраници Ненада Лалатовића су и након овог гола наставили да притискају госте, одличне прилике пропустили су Слађан Никодијевић и Марко Митровић, да би некадашњи омладинац Челсија своју добру партију ипак крунисао у 85. минуту.

Бондаренко је са своје половине послао савршен пас у празан простор, Митровић је умакао чуварима, избегао офсајд замку, изашао у пуном трку очи у очи са резервним голманом Берком и рутински га преварио, за коначних 3:0.

РАДНИЧКИ-РАБОТНИЧКИ 3:0 (1:0)

Ниш, 8. септембра-стадион Чаир. Судија: Александар Живковић (Ниш). Стрелци: 1:0 Бабић 3.- 2:0 Стојановић 52.- 3:0 Митровић 85.

РАДНИЧКИ: Ристић, Аксентијевић, Црномарковић, Мијаиловић, Тодоровски, Бондаренко, Дринчић, Грбић, Бабић, Станисављевић, Хаскић.

У другом полувремену су играли: Ивановић, Стојановић, Алекса Јовановић, Александар Јовановић, Мркић, Апостоловић, Никодијевић, Дамњановић, Митровић.

РАБОТНИЧКИ: Божиновски, Најдовски, Димитровски, Ерера, Борха, Тодоровски, Стјепановић, Пејев, Петковски, Недељковић, Жоел.

У другом полувремену су играли: Берк, Фазлију, Колевски, Станковски, Петровски, Ајдими, Лазаревски, Ацковски.