Radnički – Rad 2:2

Radnički i Rad su remizirali na Čairu rezultatom 2:2 u 36. kolu Superlige Srbije. Strelci za domaću ekipu bili su Kasalica u trećem i Gavrić u 68. minutu iz penala, dok su za Rad golove dali Šarić u osmom i Kaluđerović u 50. minutu. Domaćin je sjajno ušao u ovaj meč i poveo već u trećem minutu. Đuričković je poslao

Radnički dočekuje Rad

Fudbaleri Radničkog u nedelju od 14.30 dočekuju beogradski Rad, u utakmici 36. kola Superlige Srbije Radnički je trenutno na 12. mestu na tabeli sa 44 boda na svom kontu, dok Rad ima bod manje na 15. poziciji i prvi je ispod „crte“ u zoni ispadanja. Šef stručnog štaba Nišlija Aleksandar Stanković optimističan je pred okršaj protiv Rada, a  prokomentarisao je

Rambo Petković u poseti Radničkom

Fudbalska legenda i nekadašnji igrač Radničkog Dejan Rambo Petković danas je posetio naš klub i stadion Čair, na kome je započeo svoju blistavu fudbalsku karijeru. U razgovoru sa direktorom Fudbalskog kluba Radnički, Dejanom Propadalom, popularni Rambo poželeo je Radničkom i njegovom rukovodstvu puno uspeha u narednom periodu. Uz podsećanje na anegdote vezane za njegovu igru u Radničkom i golove na

Saopštenje
Saopštenje

Fudbalski klub Radnički juče je remizirao sa Vojvodinom bez golova u gostima i u poslednja tri kola Superlige Srbije nastaviće svoju časnu borbu za opstanak u elitnom rangu. Niški tim i četvrti meč zaredom nije primio gol, upisao je treći remi u tom nizu, a veoma zanimljivo je da od ekipa koje se bore za opstanak, izgleda samo Radnički može

Radnički i Rad su remizirali na Čairu rezultatom 2:2 u 36. kolu Superlige Srbije. Strelci za domaću ekipu bili su Kasalica u trećem i Gavrić u 68. minutu iz penala,

9 maja, 2021 0
Izveštaji

Fudbaleri Radničkog u nedelju od 14.30 dočekuju beogradski Rad, u utakmici 36. kola Superlige Srbije

8 maja, 2021 0
Najave

Fudbalska legenda i nekadašnji igrač Radničkog Dejan Rambo Petković danas je posetio naš klub i

7 maja, 2021 0
Novosti

Saopštenje

Fudbalski klub Radnički juče je remizirao sa Vojvodinom bez golova u gostima i u poslednja

6 maja, 2021 0
Novosti

Vojvodina – Radnički 0:0

Radnički je u 35. kolu Superlige Srbije remizirao bez golova sa Vojvodinom u Novom Sadu.

5 maja, 2021 0
Izveštaji

Radnički gostuje Vojvodini

Fudbaleri Radničkog u sredu od 16 časova gostuju novosadskoj Vojvodini, u utakmici 35. kola Superlige

4 maja, 2021 0
Najave

Radnički – Inđija 2:0

Fudbaleri Radničkog savladali su Inđiju sa 2:0, u utakmici 34. kola Superlige Srbije. Strelci su

29 aprila, 2021 0
Izveštaji

Stanković pred Inđiju: Pobeda kao imperativ

Radnički sutra od 14.45 sati dočekuje Inđiju, u utakmici 34. kola Superlige Srbije. Tim sa

28 aprila, 2021 0
Najave

Radnik – Radnički 0:0

Radnički je remizirao sa Radnikom bez golova u Surdulici, u utakmici 33. kola Superlige Srbije.