Јоксимовић и Илић оптимисти пред гостовање Новом Пазару

У последњем, 30. колу регуларног дела Супер лиге Србије, Раднички у понедељак, 15. априла гостује екипи Новог Пазара. Оба тима ће након овог кола наставити такмичење у плеј ауту, али је наредни меч изузетно важан због коначног пласмана и бодовне предности у односу на ривале пред 7 кола доигравања. Тимови овај дуел дочекују у различитом расположењу, Пазарци су у лошој

Сећање на дан велике победе у полуфиналу Купа УЕФА 1982. године

Спортски журнал подсећа читаоце на успехе "Реала са Нишаве" и сјајне генерације која се сваке године окупља на Чаиру и евоцира успомене на победе и дружење на терену и ван њега.

Раднички дочекује Вождовац, Јоксимовић и играчи желе нову победу

У претпоследњем, 29. колу регуларног дела Супер лиге Србије, Раднички ће у недељу од 16:30 часова на Чаиру угостити екипу Вождовца из Београда. Ово ће екипи Дејана јоксимовића бити трећи лигашки меч у само девет дана. Шеф струке Нишлија и стрелац победоносног поготка из претходне утакмице, Стефан Цветковић, кажу да ће учинити све да скор након ове мини серије буде

Раднички у серији, савладан и Спартак у Суботици

Фудбалери Радничког "везали" су другу узастопну победу у првенству, у 28. колу Супер лиге Србије победили су Спартак у Суботици резултатом 1:2 (0:1). Сва три виђена гола на мечу постигли су играчи нишког тима, први Бамиделе у 17. минуту, затим је Јамкам постигао аутогол за 1:1 у 67 минуту, а коначан скор поставио је Стефан Цветковић у 84. минуту. Чини

У последњем, 30. колу регуларног дела Супер лиге Србије, Раднички у понедељак, 15. априла гостује екипи Новог Пазара. Оба тима ће након овог кола наставити такмичење у плеј ауту, али

април 14, 2024
0
Најаве

Спортски журнал подсећа читаоце на успехе "Реала са Нишаве" и сјајне генерације која се сваке

април 8, 2024
0
Други о нама

У претпоследњем, 29. колу регуларног дела Супер лиге Србије, Раднички ће у недељу од 16:30

април 6, 2024
0
Најаве

Фудбалери Радничког "везали" су другу узастопну победу у првенству, у 28. колу Супер лиге Србије

април 3, 2024
0
Извештаји

Јоксимовић: Да постигнемо гол више од Спартака

Након победе над екипом Младости пред својом публиком претходног викенда, фудбалери Радничког гостују суботичком Спартаку

април 2, 2024
0
Најаве

Раднички славио против Младости на Чаиру

Екипа Радничког савладала је лучанску Младост у 27. колу Супер лиге Србије са убедљивих 3:0.