Напредак – Раднички 1:1

Фудбалери Радничког ремизирали су са Напретком у Крушевцу резултатом 1:1 у 17. колу Суперлиге Србије.

Домаћи су повели  у 26. минуту поготком након корнера који је извео Марјановић. Центаршут који је упутио капитен Напретка у мрежу је проследио  Крунић, а лопта је на путу ка голу закачила и дефанзивца Радничког Станковића.

Крунић је у финишу првог полувремена пропустио колосалну шансу да дуплира предност Напретка, када је био потпуно усамљен пред празним голом Нишлија, али је са мање од два метра послао лопту изнад пречке.

Раднички је у друго полувреме ушао офанзивно, кренуо је по изједначење и до њега је стигао у у 50. минуту. Стрелац поготка какав се ретко виђа био је Никола Аксентијевић. Десни бек нишког тима је послао центаршут са десне стране, лопта је имала чудан ефе и кренула је ка голу, а голман домаћина је лоше проценио ситуацију, па је лопта завршила у његовим рашљама, за 1:1.

У наставку су и једни и други покушавали да дођу до победе, али се резултат није мењао.