Црвена звезда – Раднички 3:0

У дербију другог кола Суперлиге Србије Раднички је поражен у гостима од Црвене звезде са 3:0 (2:0). Стрелци за актуелног шампиона Србије били су Николић у 43, Спиридоновић у 45. и Катаи у 76. минуту.

РЕЧ ТРЕНЕРА:

Радослав Батак, Раднички:

Хтели смо да се надигравамо, али имали смо проблеме око састава. Повредила су нам се два десна бека Аксентијевић и Костић, левом беку Летићу је истекао уговор и отишао је у Босну и Херцеговину , штопера Марковића је заболео лист… Издржали смо 43 минута, примили гол из контре, а онда брзо и други. То је било превише, па је Звезда је рутински привела дуел крају. Дејана Станковића нисам видео 30 година, желим му пуно успеха на клупи Црвене звезде, а ми се окрећемо недељи и важној утакмици против Новог Пазара.

Дејан Станковић, Црвена звезда:

Одлична утакмица са наше стране. Имали смо у другом полувремену 15 минута пада концентрације. Растемо, гледаћемо да елиминишемо ‘блек аут’. Прво полувреме је било доста добро, презадовољан сам. Дижемо форму, биће то боље све у наставку сезоне.