Писмо:  [rstr_selector type=“inline“ cyr_caption=“Ћир.“ lat_caption=“Lat.“ ]

Језик:

Раднички декласирао Брежице

Фудбалери Радничког декласирали су словеначку екипу Брежице са 8:1, у првој контролној утакмици на припремама у Термама Чатеж.

Нишки тим је примио први гол, на полувремену је резултат био 1:1, а  у наставку је уследила права канонада Радничког и седам погодака у мрежи Брежица.

Истакао се нападач и новајлија Миљан Шкрбић, који је постигао чак четири поготка, а по један гол дали су Касалица, Ковачевић, Ђуричин и Јапанац Мићибући.

Шеф стручног штаба Радничког Александар Станковић у првом полувремену извео је следећу поставу: Којић, Марковић, Бјеличић, Аксентијевић, Станковић, Пејовић, В. Илић, Митровић, Дуроњић, Вукадиновић и Касалица. У другом полувремену играли су: Кахриман, Стевановић, Вујадиновић, Ристић, Ћирковић, Ковачевић, Душанић, Мићибући, Ђуричин, Спасић, Шкрбић и Ђурић.

Раднички следећи меч игра у суботу против Табор Сежане.