Реми са Железничаром пред зимску паузу

Фудбалери Радничког одиграли су нерешено против екипе Железничара из Панчева (1:1) у утакмици раније одложеног 9. кола Супер лиге Србије.

Раднички је био бољи ривал, стварао више шанси и имао иницијативу у највећем делу меча. Екипа Славољуба Ђорђевића повела је у 54. минуту меча, када је након одличног центаршута Белаковића са левог бока, Петров главом матирао голмана Живковића. Тим са Чаира имао је неколико прилика да увећа предност, међутим изостала је боља реализација напада које су играчи на терену креирали. У последњем минуту судијске надокнаде Железничар је стигао до поготка, када је једна одбијена лопта прошла кроз казнени простор домаћина, стигла до Марка Конатара, а он је прецизним ударцем матирао Росића и поставио коначан резултат – 1:1.