Раднички победио Табор Сежану

Фудбалери Радничког победили су словеначког прволигаша Табор Сежану са 5:4, у другој контролној утакмици на припремама у Термама Чатеж. Меч се играо по необичном моделу, два пута по 60 минута.

Стрелци у првом полувремену били су Дуроњић, Митровић и Шкрбић, а оба поготка у другом полувремену дао је Вукадиновић. Раднички је све поготке дао након изграђених тимских акција.

Раднички је прво полувреме играо у следећем саставу: Кахриман, Ристић, Станковић, Бјеличић, Стевановић, Ковачевић, Илић, Митровић, Шкрбић, Дуроњић и Ђуричин.

У другом полувремену играли су: Којић, Аксентијевић, Ћирковић, Марковић, Вујадиновић, Пејовић, Душанић, Мићибући, Вукадиновић, Касалица и Ђурић.

Подсећамо да је Раднички у Словенији већ победио Брежице са 8:1, а у среду ће му ривал бити Кршко.